W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Inowrocławiu
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II Kp 146/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 227/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II Ko 1250/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:50 - 08:58
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 294/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 238/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:45 - 08:48
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 586/21
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:30 - 08:43
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 942/21
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:30 - 08:43
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 291/22
Data 19.05.2022
Czas trwania 08:10 - 08:48
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 830/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:55 - 16:55
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 1012/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:45 - 14:53
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 930/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:30 - 14:43
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Ns 804/21
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura II K 37/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Iwona Piekańska-Szymańska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III RNs 128/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Hanna Kosztulska-Wiśniewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Ns 189/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 215/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 207
Sygnatura I Ns 141/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Grzegorz Wiśniewski
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura III RC 377/21
Data 18.05.2022
Czas trwania 13:20 - 15:20
Skład Andrzej Szarzyński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 207
Sygnatura I Ns 59/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Grzegorz Wiśniewski
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I C 1051/21
Data 18.05.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura III Nkd 27/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Małgorzata Drogowska
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura III Nsm 24/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Małgorzata Drogowska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 207
Sygnatura I C 43/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Miejsce rozprawy Sala 5
Sygnatura III Nsm 240/22
Data 18.05.2022
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Hanna Kosztulska-Wiśniewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 1199/21
Data 18.05.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Marcin Prażmowski