W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Inowrocławiu
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 630/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 936/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 1228/20
Data 09.02.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 1480/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 12:30 - 14:30
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Ns 694/18
Data 09.02.2022
Czas trwania 12:15 - 14:15
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura II K 337/20
Data 09.02.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Iwona Piekańska-Szymańska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 601/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 11:45 - 12:28
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I C 1402/20
Data 09.02.2022
Czas trwania 10:00 - 12:13
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 488/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 10:00 - 12:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Co 413/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 09:50 - 09:58
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I C 685/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 09:15 - 09:48
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 540/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 09:00 - 11:43
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II W 1359/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura II W 1407/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 09:00 - 11:58
Skład Iwona Piekańska-Szymańska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 1263/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 23/22
Data 09.02.2022
Czas trwania 08:35 - 08:43
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II W 633/21
Data 09.02.2022
Czas trwania 08:20 - 08:58
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II W 1094/21
Data 08.02.2022
Czas trwania 14:20 - 16:20
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 546/21
Data 08.02.2022
Czas trwania 14:00 - 14:18
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 207
Sygnatura I C 1193/21
Data 08.02.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 1146/19
Data 08.02.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 720/21
Data 08.02.2022
Czas trwania 13:30 - 15:30
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 207
Sygnatura I C 1424/20
Data 08.02.2022
Czas trwania 13:00 - 13:28
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Ns 941/15
Data 08.02.2022
Czas trwania 12:45 - 14:45
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 744/21
Data 08.02.2022
Czas trwania 12:45 - 13:58
Skład Teresa Christova