W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: 
  
Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: 
  
Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 208

Sygnatura II K 1231/19

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:45 - 08:58

Skład Radosław Maćkowiak

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 101

Sygnatura I C 376/20

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:45 - 10:43

Skład Patrycja Pacholska-Stolarz

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 201

Sygnatura II Ko 1651/20

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:40 - 08:48

Skład Magdalena Buda-Chmielewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 137

Sygnatura II Kp 159/20

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:40 - 08:48

Skład Sylwia Rolirad-Majewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 208

Sygnatura II K 1329/19

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:30 - 08:43

Skład Radosław Maćkowiak

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 201

Sygnatura II Ko 1610/20

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:25 - 08:38

Skład Magdalena Buda-Chmielewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 201

Sygnatura II Ko 1611/20

Data 29.09.2020

Czas trwania 08:15 - 08:23

Skład Magdalena Buda-Chmielewska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 110

Sygnatura I C 935/20

Data 28.09.2020

Czas trwania 15:00 - 17:00

Skład Marcin Paradziński

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura I Ns 360/18

Data 28.09.2020

Czas trwania 14:40 - 16:40

Skład Michał Tyburek

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 19

Sygnatura I C 1430/20

Data 28.09.2020

Czas trwania 14:30 - 14:38

Skład Dorota Cyba-Prill