W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura I Ns 292/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I C 1291/19
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I Ns 483/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 607/18
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 346/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I Ns 16/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 1592/18
Data 02.07.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Radosław Maćkowiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 969/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:30 - 14:13
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I Ns 9/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:20 - 13:58
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I Ns 312/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:00 - 13:18
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I Cps 47/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:00 - 14:28
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 682/17
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Radosław Maćkowiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 370/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Iwona Piekańska-Szymańska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II Ko 1376/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 12:45 - 13:28
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 124/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 12:30 - 13:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I Ns 311/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 12:30 - 12:58
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 286/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 12:15 - 12:28
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura I C 1488/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 12:00 - 14:28
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 283/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:45 - 12:13
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 537/19
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:45 - 12:43
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I C 1233/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:30 - 12:58
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 282/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:15 - 11:43
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 2/19
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:00 - 11:43
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I Ns 232/21
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:00 - 12:28
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II W 1459/20
Data 02.07.2021
Czas trwania 11:00 - 12:58
Skład Iwona Piekańska-Szymańska