W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Inowrocławiu
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II K 252/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 10:40 - 13:28
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I C 1043/21
Data 29.08.2022
Czas trwania 10:30 - 11:13
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 455/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 10:00 - 12:38
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II K 221/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 10:00 - 11:58
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II W 592/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 09:40 - 10:38
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 1424/21
Data 29.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I C 887/21
Data 29.08.2022
Czas trwania 09:00 - 11:28
Skład Dorota Cyba-Prill
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I C 505/21
Data 29.08.2022
Czas trwania 09:00 - 12:28
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II W 673/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 09:00 - 09:38
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II K 451/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 08:30 - 09:58
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II Kp 275/22
Data 29.08.2022
Czas trwania 08:30 - 08:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura I C 633/21
Data 26.08.2022
Czas trwania 15:10 - 17:10
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 267/21
Data 26.08.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I Ns 604/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 573/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I C 17/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I C 412/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 596/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 13:30 - 14:28
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I C 48/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 13:15 - 13:28
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 17
Sygnatura I Ns 587/21
Data 26.08.2022
Czas trwania 13:00 - 15:08
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura I C 66/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 13:00 - 13:58
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I C 454/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 12:45 - 13:13
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 507/21
Data 26.08.2022
Czas trwania 12:30 - 13:28
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I C 1516/21
Data 26.08.2022
Czas trwania 12:00 - 12:43
Skład Marcin Sroczyński
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I C 225/22
Data 26.08.2022
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Patrycja Pacholska-Stolarz