W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Strona główna Rzeczypospolitej Polskiej Sąd Rejonowy
w Inowrocławiu
 http://www.bip.gov.pl/

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 892/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:18
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II K 1398/21
Data 13.10.2022
Czas trwania 10:00 - 11:13
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I Ns 586/21
Data 13.10.2022
Czas trwania 10:00 - 10:58
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I Ns 435/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:30 - 09:58
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 131/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:30 - 10:58
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II K 537/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 922/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:00 - 09:58
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I Ns 289/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:00 - 09:28
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 340/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:00 - 10:58
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 215
Sygnatura II K 492/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 09:00 - 13:28
Skład Ryszard Owczarzak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Kp 366/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 08:45 - 08:58
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 1911/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 08:40 - 08:43
Skład Sylwia Rolirad-Majewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II K 544/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 08:40 - 09:28
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II K 895/22
Data 13.10.2022
Czas trwania 08:10 - 08:58
Skład Magdalena Buda-Chmielewska
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Kp 350/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:55 - 16:55
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II Ko 3332/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:40 - 16:40
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 209
Sygnatura I Ns 603/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Alicja Lisiecka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II Ko 3304/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:30 - 14:38
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 491/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:30 - 14:53
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II Ko 733/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:15 - 14:28
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 440/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:05 - 14:13
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 440/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:05 - 14:13
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 201
Sygnatura II Ko 2675/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:00 - 14:28
Skład Ewa Głowacka
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 101
Sygnatura I Ns 128/21
Data 12.10.2022
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Agnieszka Henke-Nicewicz
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I Ns 683/22
Data 12.10.2022
Czas trwania 13:45 - 15:45
Skład Anna Kardas