W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 42
88-100 Inowrocław
Regon: 000321543
NIP: 556-11-45-827

e-mail: sad@inowroclaw.sr.gov.pl


Centrala Sądu 52 359-26-00

Biuro Obsługi Interesantów - BOI znajduje się na parterze budynku Sądu w pokoju nr 14
tel.  52 359 26 20;  52 359 26 21

email: poi@inowroclaw.sr.gov.pl

E-Wokanda

Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 1313/18
Data 13.12.2021
Czas trwania 15:00 - 17:00
Skład Radosław Maćkowiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II Ko 3027/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I Ns 771/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:30 - 16:30
Skład Michał Tyburek
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II Kp 518/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:15 - 14:28
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 110
Sygnatura I Ns 646/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:15 - 16:15
Skład Marcin Paradziński
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 137
Sygnatura II K 873/20
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:00 - 14:58
Skład Radosław Maćkowiak
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II Ko 2566/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:00 - 14:13
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II K 271/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 14:00 - 16:00
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II K 538/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 205
Sygnatura II K 109/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 13:30 - 13:58
Skład Kinga Badowska- Zygmuntowicz
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura II K 1136/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 13:00 - 15:00
Skład Marcin Prażmowski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 15
Sygnatura II Kp 585/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 12:45 - 12:58
Skład Marcin Prażmowski
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 7
Sygnatura II K 744/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 12:00 - 13:28
Skład Teresa Christova
Rozprawa:
Wydział II Wydział Karny
Miejsce rozprawy Sala 208
Sygnatura II W 779/20
Data 13.12.2021
Czas trwania 12:00 - 14:00
Skład Iwona Piekańska-Szymańska
Rozprawa:
Wydział I Wydział Cywilny
Miejsce rozprawy Sala 19
Sygnatura I C 375/21
Data 13.12.2021
Czas trwania 12:00 - 14:28
Skład Michał Tyburek